Setkání a relax pro páry

-inspirativní čas pro zadané-

Chcete si odpočinout a načerpat inspiraci od dalších párů?

Pojeďte s námi na setkání a užijte si jeden druhého i společnost podobně naladěných párů.

Čas bez dětí. Inspirace a relax.

 

Získejte přínosné tipy pro partnerský i rodinný život.

Dozvíte se také partnerské tipy pro zpestření vztahu a užívání si společných chvil bez zbytečných nedorozumění.

Budeme vás setkáním provázet, aby vám bylo hezky a mohli jste si společný čas pořádně užít a odpočinout si od práce a všedních starostí.

Pro koho je setkání určeno?

Zajímá vás, jak v partnerství zvládat náročné pracovní období nebo jak více relaxovat.

Chcete si odpočinout, relaxovat a zároveň se potkat s podobně naladěnými páry. Diskutovat nebo naslouchat a inspirovat se tipy, které se osvědčili druhým.

Na co se můžete těšit?

V pátek večer se potkáme a blíže poznáme.
V sobotu vás čeká relax, individuální čas jen pro vás dva i společná setkání s dalšími páry, procházka nebo výlet do okolí, ženské a mužské kruhy s Láďou a Danou. Večer zábavný program dle lokality.
V neděli dopoledne bude prostor pro diskuzi a otázky u kávy a užívání pohodové atmosféry.

Cílem je relax, sdílení osvědčených tipů pro harmonické soužití a čas vyhrazený jen vám dvěma. Jde o setkání partnerských dvojic okořeněné naším programem a provázením.

Co nám setkání přinese?

Budete mít možnost se inspirovat od podobně smýšlejících párů, jak udržovat harmonii v partnerském vztahu.

Při tomto víkendovém setkání si nejen odpočinete a zrelaxujete se, ale navíc se také dozvíte tipy, jak si lépe porozumět, komunikovat a udržovat spokojenost v partnerském vztahu.

Přestože jde o setkání s partnerským poradcem a dalšími páry, není třeba se obávat, že by se jednalo o „terapii“. V tomto setkání půjde především o podporu a pomoc v tom, jak lépe fungovat v partnerském vztahu s větším pracovním vytížením, než o řešení konkrétních problémů.

Odpočiňte si, věnujte čas vám dvěma a poznejte nové možnosti pro udržení harmonie v partnerském vztahu ze sdílení od partnerských dvojic, které řeší obdobné situace a překonávají stejné výzvy. Vaše podobné životní nebo partnerské příběhy mohou být skvělým zdrojem inspirace a podpory pro vás i celou skupinu.

Přihlaste se tady:

Vůbec mě nanapadlo, co všechno můžu ještě dělat pro větší spokojenost. Moc děkuji, moc jsem si to užila. Ještě teď vnímám tu pozitivní energii, kterou jsme za celý čas nabrali a čerpám z mnohé inspirace. A musím říci, že je to jízda, opravdu se cítím líp a některé techniky neustále využívám. Dík, díky, díky!

Máca

Akce pro zadané byla super. Víkend byl úžasný, myslím, že jsme byli dobrá parta. Vyhovovalo nám také, že nás nebylo tolik a netvořily se neformální skupinky.

Určitě bychom pobyt doporučili všem. Ještě jednou moc děkujeme za vše a přejeme vám, ať se daří. Kontakt na vás dáváme kudy chodíme.

Eva

Kontakt

Ladislav Hanousek, DiS.
Tř. Edvarda Beneše 1555/22
Hradec Králové

email: info@ladislavhanousek.cz
tel: 775574939

Potkejme se

Ostatní

Obchodní podmínky
Ochrana osobních údajů