Reference

Konzultační a terapeutická sezení vyžadují důvěru na straně klienta i terapeuta.

Na této stránce najdete ohlasy několika mých klientů, kteří mi své dojmy z konzultací dovolili zveřejnit.

Reference

Co říkají moji klienti…

Jako bych dostala recept na štěstí...

Děkuji za tvůj osobitý přístup, tvůj pohled zvenčí, tvé doporučení. Nenapadlo mě nikdy se podívat na věci jinak a více se zamyslet, jaký byl důvod neúspěchu, co mě vlastně ve skutečnosti trápilo.

Než jsem šla do konzultace s tebou, nedávala jsem tomu moc šanci, že bych byla o něco nového obohacena.

Ale… Uff.

Najednou mám tolik energie a plánů. Nevím co dřív. S úsměvem kráčím a okolí se na mě také usmívá. Jako bych dostala recept na štěstí. Mockrát díky za tvoji dosavadní pomoc! Vyslechnutí, nasměrování, doporučení, konzultování, naplnění pozitivní silou.

Prostě se nebát

Ano, byl to strach, který mě brzdil promluvit před více lidmi. Po našem rozhovoru v neděli bych si na to i troufnul.

Prostě byl strach silnější, což je chyba. Prostě se nebát. Aplikuju to i v práci – nemít strach, i když se jim odpověď nebude líbit. Snažili se mě využívat, tak jsem jim to zatrhnul a to jen díky našemu rozhovoru v neděli, což je super. V bývalé práci mě taky využívali, ale nebyl jsem schopen jim nikdy odporovat, prostě jsem se chtěl zavděčit všem. Což ani nejde, jak jsme se bavili. Neuvědomoval jsem si, že jsem využívaný, dokud jsem nedal výpověď.

Strach je nejhorší nepřítel, který je potřeba nějak překonat, i když to bude těžké. Díky za to.

Někdy je to vážně výzva...

Především posílám ještě jedno velké Dík za správné nasměrování ve vztahu, někdy je to vážně výzva:-).

Byl to s Vámi zas moc fajn víkend, moc mi to dalo. Vy jednoduše víte, co je třeba a šířit to od srdce je prostě nejvíc.

Pořád jste oproti jiným víkendovým rozvojovým akcím, které jsem absolvoval, na poloviční ceně, což málo kdo ví. Děkuji za to, že jste. O tom další rozvojové akci s Vámi už uvažuji;-).

Uvažujete i vy o konzultaci?

Klikněte na tlačítko a zjistíte více

Vnímám, že jsem teď jiná...

Děkuji za povzbuzující maily. Pozitivně myslím, resp. vnímám, že jsem jiná a hodně lidí v okolí mi to nějakou formou sděluje. Byť i jen nevěřícným pohledem na mé nové formy řešení situací.

Denně vnímám cca 5 „zkoušek“, které jsou mi předloženy a VIDÍM, že je prostě řeším jinak. Že nekončí konfliktem, což byl můj nejčastější problém. A teď to prostě není.

Je to štěstí a dar – a jsem nekonečně pokorně vděčná, že se mi toho daru dostalo.

Už vím, co mám udělat jinak

Moc děkuji za osobní konzultaci ohledně seznamování, hodně mi pomohla.

Postřehy jsem si zapsal hned po návratu domů a dal si je na plochu počítače. Trochu lituji toho, že jsem si nevzal psací potřeby přímo na konzultaci, bylo toho dost.

Už plánuji účast na srpnovém táboře a alespoň vím, co mám udělat jinak. Spokojený jsem s konzultací jednoznačně byl. 

Mám hlavu plnou nápadů, jak na sobě pracovat...

Mockrát děkuji za úterní konzultaci. Máte krásnou kancelář, kde se člověk začne hned cítit jako doma a veškerý stres opadne.

Nečekala jsem, o čem všem se můžeme bavit, nad čím vším se mohu zamyslet. Nyní mám hlavu plnou nápadů, vylepšení, jak na sobě zapracovat.

Děkuji, bylo to moc inspirativní setkání. 

Rozjezd do začátku

Děkuji za konzultace v začátcích vztahu. Nebyla jsem si jistá, zda dělám chyby já nebo partner.

Pak jste mi otevřel oči a já jsem ráda, že už vím jak na to. Moc děkuji za podmětné otázky, na které jsem si u vás mohla odpovědět.

Nový vítr do plachet

Cítila jsem napětí ve vztahu a chtěla vztah vylepšit. Náhodou mi známá doporučila vaše konzultace a já, bez velkého přemýšlení, začala pracovat na vztahu pomocí informací z konzultací.

Jsme ráda, že jsem začala hned a moc děkuji za ten nový vítr do plachet.

A určitě brzy přijdu zas, abych udržela náš vztah v rovině, ve které se cítím fajn.

Děkuji, že byl.

Ahoj Láďo, po víc než roce od skončení kurzu pro nazadané ženy „Jak zaujmout muže on-line“ Ti chci ještě jednou poděkovat, že byl.

Když jsem se do něj přihlašovala, byla jsem spíš skeptická, protože jsem netušila, co mi může takový kurz nabídnout a kam mě může posunout. Hned po pár dnech se mi začaly otevírat oči a viděla jsem, co všechno dělám špatně.

V době kurzu už jsem po všech rande a prvních setkáních s muži ze seznamek měla pocit, že svět je plný nemožných blbů a já svého prince jen tak nenajdu. Po skončení kurzu jsem dala na jednu fb skupinu inzerát, který prošel kritikou tvou i dalších účastnic kurzu. Mužů se ozvalo hodně. Nejlepší odpověď byla od Něj.

Jsme spolu rok a já mám tendence se ohlížet za posledními několika lety, které ze mě udělaly ženu, kterou dnes jsem, a zároveň mi do života přivedly skvělého chlapa.

Tvůj kurz byl jedním z mnoha aha momentů, kterými jsem na té cestě prošla a jsem za to moc ráda.

Navíc o fb skupině, kde na mě “čekal”, jsem se dozvěděla právě ve Tvém kurzu. Děkuji

Uvažujete i vy o konzultaci?

Klikněte na tlačítko a zjistíte více